ارسال داستان
رد کردن پیوندها

نقاشی ملیکا و نیکا گودرزی برا ی تالاب

ملیکا گودرزی دختری از جنس طبیعت و کوهستان با خانوداه ای کوشا و دوستدار طبیعت برای ما داستان و روایتی جالب از تالاب دارد.

این دختر گل ایران زمین روز 14 بهمن 1400 به همراه خواهر کوچکش “نیکا ” که بسیار با استعداد و دوستدار پرندگان بود نیز داستان خود از تالاب را برای ما نقاشی کرد و به همراه  خانوداه در مراسم بزرگداشت روز جهانی تالابها شرکت نمودند. به معنی واقعی می توانستید عشق و تلاش رو در چهره تک تک اعضا این خانوده ببینید. (ملیکا 15 ساله و نیکا 6 ساله)

درود بر او و دیگر دختران سرزمین ایران که برای محیط زیست تلاش می کنند. با نگاه به داستان نقاشی ملیکا مسئولیت سنگین محافظت از تالاب بر دوش هر انسانی سنگینی خواهد کرد. در ادامه تصاویری از این خانوده با محبت و نقاشی ملیکا جان پیشکش شما عاشقان طبیعت می شود.

نقاشی نیکا 6 ساله خواهر کوچک ملیکا

نقاشی ملیکا 15 ساله

پیام بگذارید

  1. با عرض سلام وخسته نباشید هنوز هم دستانی هستند که به طبیعت یاری رسانند بسیار سپاسگزارم از دوستان و مسئولینی که زحمت می کشند.(انسانم آرزوست)

  2. درود بر این خانواده ی فرهیخته و دوستدار محیط زیست نزدیک به روز جهانی تالابها بود و از همکار عززیزمون سرمار خانم نریمانی خواستم تا به دختران دلبندشون بگن که برامون نقاشی از تالاب بکشن ، وقتی نقاشی دیجیتالی ملیکا جون رو دیدم کلی تو فکر فرو رفتم که یه نقاشی چقدر میتونه از دید هنرمند با مخاطبش حرف بزنه نقاشیهایی پر از دغدغه ی کودکان و پر از حرف کاش میشد وویس نیکا جون ۶ ساله رو هم روی توضیح نقاشیش قرار بدید ، چرا فرزندان ما و نسل آینده به جای زیبایی های طبیعت مجبور هستن از معضلات و مشکلات نقاشی بکشن در این امر تمام ما مسئولیم نیکا توی نقاشیش توضیح میده یه آدم کشیدم که داره پوست موز رو میندازه بعد میگه گربه مرده ، پرنده مرده ، ماهی مرده و فاضل آب کارخونه رو کشیده همچنین تو نقاشی ملیکا همین دغدغه رو مشاهده می کنید کاش این نقاشی ها بیشتر به نمایش گذاشته بشه تا شاید انقدر ساده بهش نگاه نکنیم .
    سپاسگزارم از نشر این تصاویر درود برشما 🙏🏻🌱💚

    1. سپاس از نظر پر مهرتان ، ما هم موافق هستیم ، نباید تلاشها و نظرات کودکان را به سادگی نگاه کنیم، انتقاد آنها نشان دهنده مشکل بزرگ مدیریت محیط زیست در ایران است. آدم های دُرست اگر سر جای خود بودند ما اکنون این همه مشکل زیست محیطی نداشتیم

  3. درود فراوان بر شما که حامیان واقعی ودلسوزتالاب صالحیه بوده و هستید جناب آقای محمدی 🙏🙏